prodej.infoblog.cz

Jak dobře prodat garáž?

Publikováno 27.01.2015 v 10:16 v kategorii PRODEJ, přečteno: 169x

Snažíte se prodat garáž, ale netušíte, co všechno zařídit? Jak správně sestavit smlouvu je jen jedna z mnoha důležitých věcí. Víte, které daně budete muset odvést? Nebo jak si poradit s katastrálním úřadem? Pokud jste znejistěli, zvažte možnost najmutí realitního makléře. Realitní kanceláře jsou schopny pomoci vám s prodejem nemovitosti. Zařídí sepsání smlouvy, kontakt s úřady. Litovat nebudete.

Zbavit se nepotřebného a vydělat
Garáž u rodinného domuNajít v dnešní době parkovací místo je umění. Zvlášť pokud se pohybujete v centru města. 

A mít vlastní garáž, to je luxus. Prodej garáže tak pro vás může být výnosnou záležitostí.

Než ale dojde k prodeji, je třeba zařídit spoustu věcí. Jako třeba zjistit, jaké poplatky budete muset zaplatit. Nebo jak správně sepsat kupní smlouvu.

Aby prodej probíhal hladce, měli byste si také opatřit všechny informace o vlastnictví, možných břemenech apod. Při jednání s potenciálním kupcem byste měli být připraveni na všechno.

Laik vs profesionál

Na internetu najdete hodně příkladů nebo i vzorů kupních smluv. Pokud ale nejste zběhlí v prodeji nebo nevíte, co všechno do kupní smlouvy patří, nechte si raději poradit.

Realitní kanceláře umí chodit v právnických záležitostech. Může vám pomoci s procesem prodeje. Od přípravy nemovitosti k prodeji, až po odvedení daně z převodu nemovitosti. 

Pokud chcete garáž prodat co nejrychleji a výhodně, makléř vám může dát tipy, jak toho dosáhnout. Spolehněte se na skutečné profesionály. Na trhu najdete i makléře, kteří nemají dostatečné zkušenosti.

Prodejte v klidu a výhodně
ProdejGaráže se mohou prodávat v podstatě samy. Ale jak docílit toho, aby i ta vaše našla rychle nového majitele? 

I garáž jako každá nemovitost vyžaduje péči. Pokud chcete, aby se prodala rychle a zároveň výhodně, můžete pro to hodně udělat.

Drobné úpravy nebo vylepšení mohou prodeji prospět. Pozor ale na zbytečné výdaje. Chcete prodávat výhodně, proto není žádoucí, aby výdaje převýšily příjmy.Realitní makléři vám mohou poradit a zvednout tak cenu vaší nemovitosti. Tak neváhejte a s chutí do toho.

Komentáře

Celkem 0 komentářů

 • Neregistrovaný uživatel

  Jméno: Přihlásit se

  Blog:

  Obsah zprávy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovězte na otázku: Co je dnes za den?