prodej.infoblog.cz

Nenechte se napálit při výběru vhodné parcely!

Publikováno 14.06.2015 v 16:16 v kategorii POZEMKY, přečteno: 50x

Mít vlastní dům je sen. Nemusíte se starat o protivné sousedy, děláte si vše po svém. Kdo by po tom netoužil. Než se ale sen stane skutečností, může to dlouho trvat. Najít správné místo k bydlení je velmi důležité. Pokud v současné době sháníte pozemek pro váš budoucí dům, dbejte pořádně na průzkum. Zjistěte si všechny informace a rozhodněte se správně. Ovlivníte tak svou budoucnost.

Vysoká cena – je to v pořádku?
Výběr pozemkuCena pozemku se stále mění. Mají na ní vliv nejen ekonomické ukazatele. 

Prestiž nebo atraktivita místa mohou zvednout cenu do závratných výšin. Vždy je ale nutné brát v úvahu skutečnou cenu pozemku.

Stejně jako byste kupovali hotovou nemovitost. Prodej pozemků je vcelku čitelný. Pokud sháníte pozemek ve středních Čechách, nejlépe v Praze, připravte se na vyšší částky. Není to však jen o ceně. Musíte být s daným pozemkem spokojeni po všech stránkách.

Co ovlivňuje nákup?

Výběr pozemku záleží na vašich preferencích. Co plánujete do budoucna? Rodinu? Hledáte klid? Pak se porozhlédněte po nabídce pozemků v nově vznikajících příměstských částech města.Takové pozemky Praha mohou být pro vás ideální. 

Krátká vzdálenost do centra, v blízkosti základní sociální služby. Ideální pro rodinný život. Klid přírody a kousek od kultury a městského dění. To zní jako splněný sen. Vše totiž máte na dosah ruky nebo kousek od domu.

Na co dbát před nákupem pozemku?
Nový domovPři prohlížení inzerátů a různých nabídek nemovitostí dbejte na řádný průzkum. Pořádně si proklepněte prodávajícího. 

Je solventní? Je s ním snadná a transparentní domluva? Pokud nevěříte soukromým prodejcům, můžete také prozkoumat nabídky developerských společností.Ty vytváří nabídku parcel v blízkosti centra města. 

Stavební parcela Praha by se vám možná mohla zdát jako vhodné místo k investici. Záleží ale na referencích a kvalitě takové firmy. Vše si důkladně prověřte, než uděláte definitivní rozhodnutí.

Komentáře

Celkem 0 komentářů

 • Neregistrovaný uživatel

  Jméno: Přihlásit se

  Blog:

  Obsah zprávy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovězte na otázku: Co je dnes za den?