prodej.infoblog.cz

Při zařizování malého obývacího pokoje nedělejte zbytečné chyby

Publikováno 28.02.2017 v 17:24 v kategorii PRODEJ, přečteno: 30x

Když máte malý obývák v malém bytě, těžko ho zvětšíte. Můžete ho ale vybavit tak, že na první dojem to rozhodně nepoznáte a i tak dokážete vytvořit velmi útulné místo jak k odpočinku, tak i k práci nebo zábavě s přáteli. Důležité je nedělat zbytečné chyby, kterými se připravíte o místo. Abyste si vytvořili pohodlí, zapomeňte na přeplácanost a spoustu doplňků. Čím jednodušší a střízlivější styl, tím vzdušněji pak místnost vypadá.

Základem je správná logistika
BytNež začnete vybavovat obývací pokoj nábytkem, ujasněte si, k čemu všemu po chcete používat. 

Odpočinek u televize? Posezení s přáteli? Podle toho pořídíte i vhodný nábytek.

A také si podle toho utvoříte středobod pokoje. Většinou je to sedací souprava se stolkem a zábavní centrum. Ať už ho tvoří jen televize nebo i další zábavní prvky.

Menší byty Praha také disponují různou výměrou i dispozicí, často se musíte zaměřit i na to, jak do atypického prostoru nacpat byť jen sedačku. Vybavovat místnost začněte od největšího kusu nábytku.

V detailech je síla

Zhodnoťte, jak světlá/tmavá je místnost. Pokud máte velké okno, které vám i zimě dopřeje dostatek světla, můžete klidně vymalovat jednu stěnu tmavší. 

Celkově ale platí, že v menších místnostech se spíše vyplácí světlé a vzdušné barvy, které prostor opticky zvětšují. Zvlášť pokud máte rádi tmavší nábytek. Toho např. využívají realitní kanceláře při prodeji bytů. Dobře vědí, jak pracovat s optikou a díky tomu se vám pak všechno zdá větší a prostornější.

Vyvarujte se také příliš mnoha doplňků – vázičky, sošky a jiné předměty jsou sice hezké a doplňují prostor, tady vám ale zaplní drahocenné místo.

Můžete si nechat poradit

V časopisech nebo na internetu najdete nejrůznější styly bytové designu. Stejně tak i realitní rádce může pomoci svými tipy a radami, jak na interiér. Inspirace totiž neškodí a nápady můžete v různých obměnách použít i u sebe doma.

Komentáře

Celkem 0 komentářů

 • Neregistrovaný uživatel

  Jméno: Přihlásit se

  Blog:

  Obsah zprávy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovězte na otázku: Co je dnes za den?